Cardano – Ada Coin

#ADA CARDANO COİN – – #AVAX AVAX COİN – SON DURUM NE ? ALTCOİN ANALİZ SON DURUM NEDİR TEKNİK ANALİZ

Follow Twitter
Join Telegram Trading Signals Channel
Follow YouTube Channel


flash argent Airdrop
CET Airdrop


Rate this postWeb Sitesi: http://tradematik.co/flash argent Airdrop
CET Airdrop

Follow Twitter
Join Telegram Trading Signals Channel
Follow YouTube Channel

Instagram Hesabım: https://www.instagram.com/tradematik0/?hl=tr

Twitter Hesabım: https://twitter.com/TradematikA

#BORSA #bist #dolar #analiz #trade #btc #bitcoin coin analiz ADA AVAX

*YASAL UYARI: Burada yer alan bilgiler TradeMatik Youtube Kanalı tarafından eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar ,portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi yada getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu videonun izlenmesi veya kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek hatalardan ve zararlardan TradeMatik youtube kanalı sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bu videoyu izleyerek bu şartları kabul etmiş olursunuz.

**ÇEKİNCE: Bu kanaldaki videolar herhangi bir sürede belirli bir getirinin sağlanacağına dair bir taahhüt içermemekte olup, zaman içerisinde piyasa koşullarında meydana gelen değişiklikler nedeniyle kişisel yorumlarda değişiklikler söz konusu olabilir. Bu videolarda bahsedilen yatırım araçlarının fiyatları ve değerleri yatırımcıların menfaatlerine aykırı olarak hareket edebilir ve netice itibariyle yatırımcılar anaparalarını kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirler. Bu kanalda yer alan videolarda geçmiş performans verileri gelecekte elde edilecek sonuçların bir garantisi olarak kabul edilemez. Bu kanalda yayınlanan videolarda yer alan tüm bilgiler ve görüşler kişisel görüşlerimizi yansıtır. TradeMatik Youtube Kanalı söz konusu bilgilerin doğru ve tam olduğunu taahhüt etmemektedir. TradeMatik Youtube kanalında yayınlanan videolarda ki yorumlardan, bilgilerin tam veya doğru olmaması ve/veya güncellenme nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi zararlardan TradeMatik Youtube kanalı ve çalışanları sorumlu tutulamaz. TradeMatik Borsa Youtube Kanalında Yayınlanan Videolar tümü veya bir kısmı Kanalımızın yazılı izni olmadan çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya üçüncü kişilere gösterilemez, ticari amaçla kullanılamaz. Aksi halde, TradeMATİK Youtube Kanalının uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanı talep etme hakkını saklı tutar.

***04.06.20 TARİHLİ SPK UYARISIDIR: Paylara ilişkin olarak sosyal medya ve iletişim sistemleri üzerinden yapılan telkinlerin ve yatırım tavsiyelerinin, belirli bir grup tarafından gerçekleştirilen piyasayı dolandırıcı işlemlere hizmet etme amacını taşıyabileceği, Sosyal medya ve iletişim sistemleri üzerinden yaptıkları paylaşımlarla yatırımcıları yönlendiren şahısların, aslında kendi pay satışlarına veya alışlarına talep/arz oluşturma çabasında olabileceği, Söz konusu gruplara dâhil olan yatırımcıların, bu grupları yönlendiren kişiler tarafından işlenen suçlara iştirak kapsamında sorumluluklarının doğabileceği, Piyasa koşullarını değerlendirerek yatırımlarını yönlendirme konusunda yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan yatırımcıların, Kurulumuz düzenlemeleri uyarınca yatırım danışmanlığı ve portföy yöneticiliği konusunda yetki belgesi almış kuruluşlarla sözleşme yaparak, yatırım kararlarını profesyonel kişilerin yardımıyla almalarında fayda görüldüğü hususlarının da yatırımcılara bir kez daha hatırlatılmasında fayda görülmektedir.
DETAYLI BİLGİ İÇİN: https://www.spk.gov.tr/Duyuru/Goster/

source

Related Articles

Leave a Reply

4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Furkan Poyraz
Furkan Poyraz
10 days ago

Adanın amq

Suat Hoşer
Suat Hoşer
10 days ago

Bnde çoktandır bekliyorum adayı çok bekletti

mini mini bir kuş cik cik
mini mini bir kuş cik cik
10 days ago

Çıkmak istesin yeterki'ne bitcoin tanır ne eteryum bu adadan da bi bok olmaz

Charles Hoskinson
Charles Hoskinson
10 days ago

Ada 12 haftadır 2.05 1.80 dolar da gezip duruyor bu Coin patlama yapmayacak galiba