Top Stacking Coins

Binance Öğren Kazan 10$ | Quiz Cevapları ! ( Eskiler Dahil )

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Find Premint NFT Lists

Join Daily Airdrop

YouTube video


Binance learn and earn etkinliği yenisi başlıyor. Binance 10$ Ödül kazanma ile ilgili videomuz yayındadır. İyi seyirler.

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Find Premint NFT Lists

Join Daily Airdrop

Telegram Duyuru Kanalımız ➜ https://t.me/montekriptokontuduyuru

Binance Borsasına Üye Olmak İçin ( %20 Komisyon İndirimli ) ➜ https://accounts.binance.com/tr/register?ref=QT81OOB0

MEXC 870₺ ➜ Airdrop https://youtu.be/dssAfPdEuk0

Takip ve İletişim İçin ;
Twitter: https://twitter.com/montekriptokont
Telegram Grup: https://t.me/MonteKriptoKontu

Instagram: https://www.instagram.com/montekriptokontu
Facebook: https://www.facebook.com/montekripto.kontu.1/
Telegram Airdrop : https://t.me/airdropmkk

TR Binance Borsasına Üye Olmak İçin (%10 Komisyon İndirimli ) ➜ https://www.trbinance.com/account/signup?ref=41HWDP1X

Binance öğren kazan etkinliği ve cevaplarını anlattığım bir videodur. Binance öğren kazan nasıl yapılır, öğren ve kazan para çekme nedir bunları konuştuk. Daha önce binance para çekme, para yatırma gibi bir çok binance kullanım videosu çektik. Bugün ise binance learn and earn ü anlattık. Binance öğren kazan bitti mi , etkinlik nasıl yapılır çok soruluyor. Binance learn and earn quiz cevapları nasıl bulunur bunları anlattık. İyi seyirler.

Diğer eğitimlerimiz için lütfen takipte kalınız.

*YASAL UYARI: Bu kanalda yer alan paylaşımların hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İşlem yapmaya başlamadan önce finansal kondisyonunuz yeterli olduğundan emin olun. Bütün anlattıklarım kendi kişisel fikirlerimdir. Lütfen kendi yatırımınızı yaparken kendiniz karar veriniz.
Hiç bir kripto para veya borsa için kanalımız kefil olmamaktadır. Kripto para ekosistemi risklidir ve coinler veya borsalar batabilir veya hacklenebilir. Lütfen tüm paranızı kaybedebileceğiniz unutmayın. Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapınız. Coin alırken sepet yapmak riski azaltır. Farklı borsalar ve ayrıca soğuk cüzdan kullanarak riskinizi azaltabilirsiniz.

Merhabalar ben Monte Kripto Kontu olarak , öğrendiğim birçok konuda bilgilerimi sizlere aktarma gayretindeyim. Bu platform sayesinde sizlerle bir köprü kurmak, iletişim halinde olmak bana büyük bir keyif veriyor. Amacım her zaman videoları kısa ve öz tutup sizin değerli vaktinizden almadan eğitimler çekip videolar yayınlamaktır. Özellikle bitcoin, altcoin, binance gibi dijital parayı ilgilendiren konularda eğitim videoları yayınlamaktayım. Bitcoin borsalarına – sitelerine nasıl üye olunur, nasıl para aktarılır – çekilir, nasıl al-sat yapılır gibi birçok konuda adım adım detaylı anlatımlar yapıyorum. Kanalımıza abone olarak tüm derslerimizden anında haberdar olabilirsin. Görüşmek Üzere.

Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/channel/UCw12sf27ULPZgRcmo8t31rQ?sub_confirmation=1 tıklayarak kanalıma abone olabilirsiniz . . .

İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

source

Related Articles

28 Comments

  1. Ben neden katılamıyorum quizlere açılmıyor bende hepsini aldın yazıyor ama hiç test falan çözmedim biri yardımcı olabilir mi

  2. Hocam bu kadar kazan yeşil ile yazıyordu cevapları verdim fakat kazanamadım

  3. 10da başladı knc sorularının hepsini ezberlemiştim saat daha 10.01 olmadı testi anında çözdüm ödül bitmiş bu nası oluyo ışık hızındamı çözüyor bu yabancılar

Back to top button