Coinex Exchange

CoinEx – Yeni Listelenenler | EVMOS CEEK LYXE

YouTube video


Coinex Türkiyeden herkese merhaba arkadaşlar, bu video sizlere Ağustos ayında Coinex’te yeni listelenen Evmos, Ceek ve Lyxe adlı kriptopara projelerinden bahsedeceğim.

EVMOS Nedir?
Evmos, geliştirici ve kullanıcı teşviklerini uyumlu hale getiren, Ethereum tabanlı uygulamalar ve varlıklar dünyasını Cosmos ekosisteminin birlikte çalışabilir ağlarına getiren blockchain zincirler arası iletişim protokolüdür. Hızlı keskinlik ile Proof-of-Stake üzerine inşa edilen Evmos ağının yerel token’i EVMOS Coin’dir. EVMOS Coin; staking, yönetişim ve gaz tüketimi için kullanılan bir kripto para birimidir.

CEEK Nedir?

ERC-20 ağını kullanan bu proje dünyanın en popüler sanatçılarıyla işbirliği kurarak bu sanatçıları metaverse dünyasındaki kullanıcılar ile bir araya getiriyor. Sanatçıların, sporcuların ve dijital içerik üreticilerinin kullanıcılarla bir araya geldiği bu metaverse projesi Universal Music, Apple, T-Mobile gibi dünyaca ünlü endüstri liderleriyle işbirliği yapıyor.

LYXE Nedir?
LUKSO projesi, moda, oyun, tasarım ve sosyal medya dünyalarının kesiştiği çok evrenli bir blok zinciri ağıdır. LUKSO projesi ayrıca, şeffaflığı, döngüselliği ve yeni sorumlu üretim ve tüketim biçimlerini teşvik etmek amacıyla fiziksel ve dijital tüketim malları için bir dizi standart ve çözüm sağlayan bir Blockchain altyapısıdır. Platformun yerel kripto para birimi LYXE coindir.

Başka bir videoda görüşmek üzere CoinEx’le kalın.
#CoinEx ‘de yeni kripto para listelemelerini ve etkinliklerimizi kaçırmamak için, lütfen bizi takip edin!

https://twitter.com/coinex_turkiye
https://instagram.com/coinex_turkiye
https://t.me/CoinEx_Turkey

#LYXE #EVMOS #ceekvr #CoinEx #ethereum , #erc20 -20 #metaverse

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

15 Comments

 1. 3 Coinde Güzel ve beğendiğim Proje CoineEx'de Böyle Güzel Projeler İçeren Coinleri Listesine Eklenmesiyle Hem Kendisini Hem de Coinlerin Başarıya Ulaşmasını Ve Herkese Duyurmasını Sağlıyor. Teşekkür ediyoruz CoineEx, Başarılar Dilerim..!

 2. 👏👏👏👏👏👏👏👏👏💯💯💯☝️☝️☝️☝️👍👍👍👍👍👍🎁🎁🎁🎁

 3. Öncelikle CoinEx in bu bilgilendirici videosu için teşekkürler. Ben kendimce açıklamak istersem,EVMOS,özünde, herkesin bir Cosmos zincirinde EVM uyumluluğunu etkinleştirmek için kullanabileceği, Tharsis tarafından sağlanan ve Ethermint adlı açık kaynaklı bir kitaplıktır.Ceek ise metaverse denince en önemli temelleri atan bir projedir ve gerçekten metaverse evreni inşa eden ve oculus ile anlaşmaları olan ceek’in neden bu kadar sessiz kaldığını anlamıyorum.LYXE coine gelecek olursak, Lukso olarak bilinen ve metaverse alanında yenilikçi sonuçlar elde etmeyi hedefleyen bir platformun kripto parasıdır.

 4. $LYXE moda, oyun, tasarım ve sosyal medya dünyalarının kesiştiği bir evrendir. Ayrıca fiziksel ve digital tüketim mallarının sorumlu ve şeffaf şekilde tüketilmesi konusunda bilinçlendirir

 5. Video için teşekkürler CoinEx ❤️Özellikle Ceek süper bi coin.Bana tatmin edici bir kâr bıraktı.Alım satım işlemlerini CoinEx den yapmanında hazzını ayrı yaşadım🤩

 6. Kazanmayı o kadar isterim ki hiçbir çekilişte kazanamadım,artık kendimden şüphe etmeye başlıcam,değerli ve aydınlatıcı video için çok teşekkürler,gerçekten borsayı sık kullanan biri olarak bu coinlerin ağustos ayında listelendiğinden şimdi haberdar oldum.:)😀😃

 7. Coinex kaliteli projeleri listelemeye devam ederken kullanıcı sayısı hızla artıyor.Kolay, hızlı,güvenli kripto işlemlerle kullanıcı dostu, guven veren bir borsa profili sergiliyor.

 8. #EVMOS blockchain zincirler arası iletişim protokolüdür. Etheurum tabanları uygulamaları Cosmos ekosisteminin ağlarına getiren blockchain zincirler arası iletişim protokolüdür. #CEEK sanatçılar, sporcular, dijital içerik üreticileri ve kullanıcıları bir araya getiren bir metaverse projesidir. Universal Music, Apple ve T-Mobile gibi dünyaca ünlü şirketlerle iş birliği vardır. #LYXE (LUKSO) moda, oyun, tasarım ve sosyal moda dünyalarının bir araya geldiği çok zincirli bir blockchain ağıdır. LUKSO endüstriye dayalı standart süreçleri ve yenilikçi bir merkezi olmayan uygulama yönü sağlamaktadır.

 9. Evmos, Ethereum ana ağı, EVM uyumlu ortamlar ve IBC aracılığıyla diğer BFT zincirleri ile birlikte çalışabilecek, kullanıcıların ve geliştiricilerin zincirler arasında etkileşim kurmasını kolaylaştıran bağımsız bir uygulama zinciridir.
  CEEK, içerik oluşturucuların tüm dünyadaki izleyicilere ulaşmak için platformun sanal etkinlik akış platformunu kullanmalarını ve buradan paradan kazanmalarını sağlamaktadır. Bu sayede içerik oluşturucular ve sanatçılar, platform sayesinde kitlelerine ulaşabilecekleri yeni bir yola sahip olmuş olurlar.
  Metaverse alanında bir çok sanatçı ve özellikle lady gaga ile ortaklık kurmuş, t-mobile apple ve universal studio gibi devler ile anlaşmalı vr teknolojisi ile sanal etkinlikler ve konserler vermeyi amaçlayan bir projedir
  LYXE coin, Lukso olarak bilinen ve metaverse alanında yenilikçi sonuçlar elde etmeyi hedefleyen bir platformun kripto parasıdır. Lukso platformu yeni dijital ekonomi devrinin başlangıcı olacağını iddia ediyor.

Back to top button