MEXC Global

Mexc Global Borsası Launchpad Etkinliği Age Of Zalmoxis [KOSON] Token Sakın Kaçırma ! YÜKSEK KAZANÇ

Video de Youtube


#ageofzalmoxis #zalmoxis #kosontoken #mexclauncpad
✔️Mexc Borsasına Kayıt Ol İlk Listelemeleri Kaçırma: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=mexc-1EVA1
● ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ●
*YASAL UYARI: Bu kanalda yer alan paylaşımların hiçbiri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. İşlem yapmaya başlamadan önce finansal kondisyonunuz yeterli olduğundan emin olun. Bütün anlattıklarım kendi kişisel fikirlerimdir. Lütfen kendi yatırımınızı yaparken kendiniz karar veriniz.
Hiç bir kripto para veya borsa için kanalımız kefil olmamaktadır. Kripto para ekosistemi risklidir ve coinler veya borsalar batabilir veya hacklenebilir. Lütfen tüm paranızı kaybedebileceğiniz unutmayın. Lütfen yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapınız. Moneda alırken sepet yapmak riski azaltır. Farklı borsalar ve ayrıca soğuk cüzdan kullanarak riskinizi azaltabilirsiniz.

fuente

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Artículos Relacionados

3 Comentarios

  1. Gracias por este recordatorio. No puedo perder la oportunidad de obtener algo de KOSON a un precio inicial, ya que el proyecto es bastante impresionante con sus casos de uso y el concepto P2E. Además, los tokens Launchpad anteriores de MEXC hicieron historia al ganar mucho. Ahora esperemos a que KOSON aparezca allí con más del 5000% de ganancias.

Volver al botón superior