Ethereum Klasik - DLLHedera - HBARLido DAO - LDORavencoin - RVNTerra - LUNA

LUNA YATIRIMCILARI DİKKAT – #MERGE YAKLAŞIYOR! – #ETC ve #RVN Yukseliyor! ANC – LDO – HBAR

YouTube video


LUNA yatırımcılarının dikkat etmesi gereken şey nedir? Merge yaklaşıyor, bizleri neler bekliyor? ETC ve RVN’nin yükselişindeki detaylar nelerdir? Genel olarak kripto para piyasasında bizleri neler bekliyor? Rusya’nın kripto para açıklamasının detayları nedir? gibi sorulara cevap arıyoruz. Ayrıca #ETH #ETC #HBAR #LDO teknik analizleriyle karşınızdayız. #bitcoin #analiz #kriptoanaliz #kriptohaber #bitcoinsondurum

00:00 Giris
01:23 Fiyatlar
04:57 Fon Akışı Raporu
06:00 Bellatrix
06:31 Citibank
07:37 Rusya Maliye Bakanı
08:43 Liz Truss
09:32 WIB
10:22 Analisis ETH
10:59 ANC Analiz
12:20 ETC Analiz
14:12 HBAR Analiz
14:58 LDO Analiz

Referensi:

https://tr.beincrypto.com/dev-abd-bankasi-citibanktan-ilginc-ethereum-tahmini/?utm_source=twitter&utm_medium=embeded_automation&utm_campaign=news

https://tr.beincrypto.com/rusya-maliye-bakanligindan-dikkat-ceken-kripto-para-mesaji/?utm_source=telegram&utm_medium=social

BeInCrypto Araştırma Müdürü Sevcan Dedeoğlu'nun sunumuyla Kripto Mercek yayında!

https://twitter.com/sevdailycrypto
.
.
Kripto para haberleri, #Bitcoin analizleri, #NFT ve #metaverse dünyası hakkında konusunda deneyim sahibi ekibimiz publikından oluşturulan videolar ile blok zincir ve #kripto para piyasası hakkındaki bilgilerinizi genişletebilirsiniz.

Kanalımızda #Bitcoin (#BTC) dan #Ethereum (#ETH) berdasarkan #Ripple (#XRP), #Cardano (#ADA), #Dogecoin (#DOGE), #Shiba Inu (#SHIB) dan #Avalanche (# AVAX) gibi altcoin piyasasının önemli projeleri hakkında yorum ve analizlerimize yer vermeye devam edeceğiz.

#Bitcoin canlı piyasa analizleri, son durumu, #BTC grafikleri, #Bitcoin ve #Ethereum madenciliği gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olma için sitemizde bulunan Kripto Para Okulu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

#Bitcoin, kripto para, blockchain hakkındaki en güncel, tarafsız dan şeffaf haberleri ambilip etmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://tr.beincrypto.com/

Tecrübeli analistlerimizden teknik ve temel analiz isteğinde bulunmak, en son haberleri ve en popüler blockchain projelerini tartışmak, premium grubumuzda dan almak için Telegram grubumuza bekleriz.

https://t.me/BiCTRTradingGroup

Kripto para dünyası hakkında en son haberleri en hızlı ekilde paylaştığımız, ekilişler, sesli sohbet ve canlı yayın gibi etkinlikler yaptığımız Twitter hesabımızı mutlaka takip edin!

https://twitter.com/BeInCryptoTR

Kirim ke reklam teklifleriniz di e-posta adresimiz:

turki@beincrypto.com

BeInCrypto 2018 austos ayında kurulmuş olan; finans, kriptografi teknolojileri, internet ve benzer konular üstünde yoğunlaşan bir haber sitesidir. Situs webmizin ana hedefi; etiketlenmemiş sponsorlu içeriklerin, samimi olmayan ve para karşılığında yazılmış haberlerin ve dürüstlükten uzak habercilik anlayışının bulunduğu bu sektöre şeffaflık getirmektir.

Penafian

Sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlanan her içerik, iyi niyet erçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler nda, okuyucunun yaptığı hamle-nya, ok net bir ekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

sumber

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Artikel terkait

2 Komentar

Kembali ke atas tombol