okx okx
Near Protocol Ecosystem

Kripto Teknik: NEAR Protocol (NEAR) Teknik Analiz- 12.04.2022-

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Follow Telegram Channel

Join Daily Airdrop
Pillosophers NFT Airdrop

YouTube video


Near (NEAR), üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) oluşturmak üzere tasarlanmış bir blok zincir protokolüdür. NEAR token ise Near protokolünün yerel kripto para birimidir ve hem fayda tokenı hem de yönetişim tokenı olarak çalışır.

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Follow Telegram Channel

Pillosophers NFT Airdrop
Join Daily Airdrop

NEAR protokolü, geliştirici ve kullanıcı dostu bir platform oluşturmaya odaklanmıştır. Bu amaçla NEAR, yalnızca kriptografik cüzdan adreslerinin aksine insanlar tarafından okunabilir hesap adları getirmiştir. Ayrıca NEAR protokolü ile yeni kullanıcılar, bir cüzdana ihtiyaç duymadan dApp’ler ve akıllı sözleşmeler ile etkileşime girebilir.

NEAR üzerinde oluşturulan önemli projelere örnek olarak NFT mintleme platformu Mintbase ve geliştiricilerin varlıklara, emtialara, gerçek dünya olaylarına ve daha fazlasına dayalı piyasalar oluşturmasına olanak tanıyan Flux protokolü verilebilir.

Kripto para al sat yaparak para kazanmak isterseniz ve Blockchain, akıllı sözleşmeler hakkında bilgi almak isterseniz bu kanaldaki videolar tam size göre. Bitcoin, Gala coin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Monero ve diğer tüm kripto paralar ile ilgili bilmedikleriniz, teknik analizler ve güncel haberlerin paylaşıldığı kanalımıza hoşgeldiniz.

Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Kolayca NEAR Protocol (NEAR) alım satımı yapmak için:
https://www.bitlo.com/ref/jr6lr3

jr6lr3

source

Related Articles

Back to top button