Solana - SOL

Liczby 420 i 69 – SBF je zakodował?! Solana straci 1 MLD dolarów kapitalizacji! Coinbase: zaufaj nam

YouTube video


Dane on-chain + listingi
https://maxdata.app/dolacz?ref=julian_crypto

Telegram
https://t.me/maximus_tier1

Twitter
https://twitter.com/julian_crypto_

🔴 #Solana #SOL #ETH #Tether

Tether, firma stojąca za stablecoinem USDT, powiedziała, że ​​przeprowadzi swap łańcuchowy, zamieniając 1 miliard USDT z blockaina Solany na Ethereum, przez co market cap Solany straci 1 miliard dolarów w USDT na rzecz Ethereum.

🔴 #Grayscale #GBTC

Udziały w Grayscale Bitcoin Trust o wartości 10,5 mld USD są sprzedawane z 43% dyskontem w stosunku do wartości swoich udziałów. Wprowadzony na rynek w 2013 r. GBTC jest papierem wartościowym, który daje inwestorom sposób na uzyskanie pasywnej ekspozycji na Bitcoina bez kupowania samych aktywów. Gromadzi pieniądze od graczy instytucjonalnych i wykorzystuje je do kupowania Bitcoinów, które są następnie przechowywane w funduszu Grayscale, co oznacza, że to ​​Grayscale posiada BTC, a nie inwestorzy. Duży spadek zaufania do Grayscale jest spowodowany problemami firmy Genesis. Zarówno Grayscale, jak i Genesis są własnością Digital Currency Group Barry’ego Silberta. Firma pożyczkowa Genesis wstrzymała wypłaty klientów w następstwie upadku giełdy FTX, na której obracała ponad 175 mln USD.

🔴 #Ponzi

Rathnakishore Giri, menedżer inwestycyjny w stanie Ohio, został aresztowany i oskarżony o pięć oszustw w ramach programu Ponzi o wartości 10 milionów dolarów kryptowaluty. Giri rzekomo fałszywie przedstawił się inwestorom jako ekspert w handlu bitcoinami. Obiecywał im zwroty bez ryzyka, natomiast wykorzystał nowe pieniądze inwestycyjne, aby spłacić poprzednich inwestorów, powiedziała agencja.

⚪️ #FTX #SBF

Sam Bankman-Fried, podobno zarobił w zeszłym roku 300 milionów dolarów. FTX zebrał wtedy 420 690 000 milionów dolarów od 69 różnych inwestorów podczas rundy finansowania zakończonej w październiku 2021 r. Wygląda to tak, jakby liczby „420” i „69” celowo odnosiły się odpowiednio do używania marihuany i seksu oralnego.

⚪️ #MarkCuban

Mark Cuban: „Dlaczego zainwestowałem w krypto? Ponieważ wierzę, że inteligentne kontrakty będą miały znaczący wpływ na tworzenie wartościowych aplikacji. Mówiłem od pierwszego dnia, że wartość tokena jest określana na podstawie aplikacji działających na jego platformie oraz użyteczność, którą tworzą”. „Te afery nie były aferami kryptograficznymi, to były afery bankowe. Pożyczki dla niewłaściwego podmiotu, błędna wycena zabezpieczeń, aroganckie zakłady arbitrażowe, po których nastąpiła ucieczka deponentów”.

🟢 #Uniswap #UNI

Uniswap Labs ogłosiła, że ​​buduje infrastrukturę publiczną, która przenosi kryptowaluty na wyższy poziom. wprowadzając dwa nowe smart kontrakty: Permit2 umożliwia udostępnianie zatwierdzeń tokenów i zarządzanie nimi w różnych aplikacjach, tworząc bardziej ujednolicony, ekonomiczny i bezpieczniejszy UX. Uniwersalny router łączy wymianę ERC20 i NFT w jeden router wymiany. Zintegrowany z Permit2, użytkownicy mogą wymieniać wiele tokenów i NFT podczas jednej wymiany, jednocześnie oszczędzając na opłatach za gaz.

🟢 #Cardano #ADA #Stablecoin #USDA

#EMURGO, oficjalny podmiot Cardano, ogłasza planowane wprowadzenie na rynek swojego nowego stablecoina wspieranego przez dolara amerykańskiego, USDA.

🟢 #Twitter #NFT

Już wkrótce na Twitterze będzie można dodać zdjęcie profilowe typu NFT, za pomocą połączenia z portfelem kryptowalutowym.

🔴 #Coinbase #TrustUs

Gdy największe giełdy publikują dowody rezerw, Coinbase, druga największa giełda, publikuje obrazek na Twitterze z nagłówkiem „Zaufaj nam”.

👉 Analiza on-chain
👉 Analiza techniczna
👉 Analiza fundamentalna

👉 Rezerwa Bitcoinów
👉 Rezerwa stablecoinów
👉 Stopy procentowe
👉 Dane on-chain
👉 Wieloryby

✅ Polecane giełdy i narzędzia

TradingView
https://www.tradingview.com/?aff_id=108381

Binance
https://accounts.binance.com/en/register?ref=80736937

KuCoin
https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=rJMG3HY

Ascendex
https://m.ascendex.com/register?inviteCode=0XU6QFPV

Gate.io
https://www.gate.io/signup/3403510

Huobi
https://www.huobi.ge/en-us/topic/double-reward/?invite_code=uzde3223&t=1636706618786

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

8 Comments

  1. Akcje Coinbase największej giełdy w USA są teraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli w przyszłym roku BTC będzie w okolicach 30k$ to akcje Coinbase będą warte 3 razy tyle

  2. Nie taka prosta sprawa z krypto na przyszły rok bo wiele grubych ryb ma średnią cenę BTC w okolicach 30 tyś $ i jak cena będzie podnosiła się do góry to duża ilość właścicieli krypto będzie chciała wyjść ,,na zero" i sprzedać krypto. Cena w takim przypadku będzie spowrotem obrywać się do dołu. Świetnym przykładem jest TESLA, która sprzedała 75% swoich BTC ze stratą 100 mln.
    Więc kto teraz wywiezie cenę ryzykownego aktywa BTC powyżej 40 tyś $? Banki centralne:)?
    Cena może wzrosnąć do 25k$, 30k$ w przyszłym roku ale więcej to kto wyziezie wam cenę BTC w czasach Gdy pieniądz jest drogi? To się nie spina….

Back to top button