LTO Network - LTO

LTO coin Yorum – LTO Coin Nedir, grafiği analizi ve Geleceği

YouTube video


You can buy LTO coin on Binance: https://cutt.ly/7V0oGJW

LTO Coin Nedir?

LTO, LTO Network’ün yerel tokenidir ve işlem ve akıllı sözleşme gaz ücretlerini ödemek, bahis yapmak ve zincir içi yönetişimde oy kullanmak için kullanılır.

LTO Network, işletmeler arası işlevselliklere sahip hibrit bir blok zinciri platformudur. Proje, özel ve halka açık token satışlarıyla 4 milyon dolar topladı ve Rick Schmitz ve Martijn Migchelsen tarafından kuruldu.

Kamu katmanında fikir birliği, topluluğun Network güvence altına almasına ve kuruluşlar tarafından oluşturulan ağ ücretlerini ödül olarak paylaşmasına olanak tanıyan Leased-Proof-of-Stake aracılığıyla yapılır. Leasing mekanizması, herkesin bir node çalıştırmaya gerek kalmadan stake işlemine katılmasına izin verir. Konsensüs modeli daha sonra merkezileştirme riskini azaltmak için Kiralık Önem Kanıtı olarak değiştirilecektir.

Canlı Sözleşmeler, iş iş akışını optimize etmek için oluşturuldu. Özel zincirleri ve halka açık Leased-Proof-of-Stake blok zincirini birleştiren LTO Network, Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) uyumlu blok zinciri çözümlerini mümkün kılar. LTO Network ayrıca Proofi, FillTheDoc ve LetsFlow gibi bir dizi uygulama geliştiriyor.

LTO Network (LTO) Coin Yorum ve Geleceği

Genel olarak LTO Network çok iyi bir projeye benziyor. İyi hedeflenmiş ve iyi tasarlanmış. Ayrıca projenin şeffaflığı, diğer birçok blok zinciri projesiyle karşılaştırıldığında onu çok daha ulaşılabilir kılıyor.

Sistemler ve ürünler oldukça basit ve anlaşılması kolaydır, bu da memnuniyetle karşılanır. Kavramların potansiyel müşterilere açıklanması çok daha kolay olacağında, LTO ekibinin benimsemesini de kolaylaştırmalıdır.

Dışarıdan bakan biri olarak şikayet edecek çok az şey var. Projenin liderliği çok önemli olacak gibi görünüyor ve projenin başarısı veya başarısızlığı, ne kadar iyi yönetildiğine bağlı olabilir.

Ekip, platforma yeni müşteriler eklemeye devam edebiliyorsa, bu kendi kendini gerçekleştiren bir şeydir. İyi görünmek için daha fazla müşteriye ihtiyaç duyar ve ne kadar çok müşteri olursa, ek müşteri çekmek o kadar kolay olur. Bir devrilme noktasına ulaşıldığında, sınır gökyüzü olmalıdır.

LTO coin grafiği analizi

lto madeni paranın günlük ve haftalık zaman çizelgesi grafiğinde, fiyat artışının çok yüksek olduğunu görüyoruz, şu anda 0,2 dolar civarında, riskten kaçınmak için bu fiyat bölgesinde satın almamalıyız, çünkü fiyat herhangi bir şekilde ayarlanabilir zaman. Bence yatırım yapacak başka bir coin bulabiliriz veya satın almak isterseniz fiyatın 0.1 – 0.12 $ alanına dönmesini bekleyin. Fiyat 0.06$’ın altına düşerse kaybı durdurun. Ancak güçlü bir ralliden sonra güçlü bir ilerleme sağlamak zor ama bir sonraki ralliden önce bir düzeltme ve birikim olacak. Yukarıdakiler kişisel görüş olup yatırım tavsiyesi değildir.

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

Back to top button