Terra - LUNATerra Luna Classic - LUNC

Luna Classic Update PL – Mamy DEX i market NFT na blockchainie Terra Luna Classic! Piece do palenia?

YouTube video


Luna Classic Update PL – Mamy DEX i market NFT na blockchainie Terra Luna Classic! ➡ Założ konto na największej giełdzie krypto (zniżka -20% prowizji):
https://accounts.binance.com/pl/register?ref=28191927
➡ Rejestracja na giełdzie Bybit (cashback do 250$) ⬇
https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=OZWJVY
➡ Blog o kryptowalutach ⬇
https://panie-e.blogspot.com

Terra Luna Classic (LUNC) i Terra Rebels nie zwalniają tempa – mieliśmy staking, tax burn, nowe listingi, gry na blockchainie Terra Luna Classic (LUNC), przyszła pora na poważne zdecentralizowane aplikacje otwierające się na łańcuchu Terra Luna Classic (LUNC)! Tym razem mamy marketplace NFT o nazwie Miata i DEX, czyli zdecentralizowaną giełdę otwierającą się na blockchainie Terra Luna Classic (LUNC), która jest mocno i hucznie zapowiadana jako prawdziwy piec do palenia tokenów Terra Luna Classic (LUNC)! Nowe projekty na Lunie Classic są zachęcane także programem grantów i korzyści z tworzenia aplikacji właśnie na Terra Luna Classic (LUNC). Kanał KryptoLab ma dla Was kolejną dawkę informacji – kryptowaluta Terra Luna Classic (LUNC) i upate po polsku (PL). Jak zawsze zwięźle, konkretnie i na temat! Zostaw suba i łapkę w górę, jeśli interesuje Cię Terra Luna Classic (LUNC), Bitcoin i kryptowaluty!

Luna Classic Update PL – Mamy DEX i market NFT na blockchainie Terra Luna Classic! Piece do palenia?

terra luna classic,terra luna,luna crypto,luna classic,lunc,kryptolab,kryptowaluty,luna classic pl,kryptowaluty 2022,kryptowaluty 2023,luna,terra classic,luna terra classic,lunc coin,luna terra,bitcoin,tera classic,luna news,lunc terra,luna 2.0,luna coin,terra luna classic pl,lunc pl,krypto,lunac,lunc classic,lunc burn,tax burn,luna classic news,luna classic nft,miata nft,terra luna classic burn,nft,luna classic dex,dex,terra classic dex

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

7 Comments

  1. Akurat dexów to trochę jest i te nowe wątpie, żeby przebiły np. astroport czy chociażby całkiem fajny terraformer…

  2. Ja bacznie obserwuje to co się dzieje na LUNC oraz angażuje się dużo na TT i właśnie droga którą idą jest słuszna potrzeba nam coraz więcej poważnych projektów na sieci i zwiększenie spalania LUNC. Bo ludzie są chciwi i nie będą czekać 10lat na to aż dobije 1$ ja im pisałem że czas nie do końca gra na korzyść Luny a zainteresowanie ludzi nie będzie trwało więcej niż 4-5lat.

Back to top button