Terra Luna Classic - LUNC

LUNC COİN YAKIM TARİHİ BELLİ OLDU 🔥🚀 ÖNCE DENETİM YAPILACAK 🔥 BU TARİHTE LUNA RALLİSİ BAŞLAYACAK 🚀

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Find Premint NFT Lists

Join Daily Airdrop

YouTube video


Merhaba arkadaşlar yeni bir videomuza daha hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere LUNC yeni yükseliş haberlerinden ve oylamadaki son durumdan bahsettim. Çok daha fazlası videoda!

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Find Premint NFT Lists

Join Daily Airdrop

NFT’ler için videonun SONUNDAKİ videoyu izlemeyi unutmayın! Bu videoda olmazsa diğerinde mutlaka size de sıra gelecektir!

BU VİDEODA ANLATILAN HİÇBİR ŞEY YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

Binance’ye kayıt olmak için link: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=125020408

125020408 Referans koduyla yüzde 10 komisyon indirimi!

Binance TR’ye kayıt olmak için: https://www.trbinance.com/account/signup?ref=XNRL1852

XNRL1852 Referans koduyla yüzde 10 komisyon indirimi!

MEXC borsasında kayıt olmak için https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1SeED

1SeED Referans koduyla komisyon indirimi ve bonus ücretleri!

#lunc #lunccoin #lunacoin #4AĞUSTOS #31temmuz #luncoylama #28temmuz #25temmuzkripto #27temmuz #fedfaiz #19temmuz #cz #yakım #lunacoin #9temmuz #100dolar #luna #1cent #yakım #sec #yakım #jump #abd #dokwon #cz #yakım #luna #binance #airdrop #japonya #ethereum #terrabridge #dokwon #jump #phoenixfinance #BüyükYakım #ustc #cz #bitcoin #lunc #GüneyKore #StableCoin #binance #Migration #Airdrop #Borsa #KurtarmaPlanı #SonDakika #Tazmin #terraluna #Oylama #AirDrop #Çatallama #Ftx #Ust #Kripto #Btc #Arz #BlockChain #Ceo #ethereum #wluna #bnb #abd#ALTCOİNSEPETİ2022 #altcoin #altcoinsepeti #altcoinsepet #altcoinsepetim #kadena #kda #ceek #ceekvr #polygon #polygonmatic #alice #aliceinwonderland #alıce #ftm #fantom #chainlink #luna #btc #terra_luna #binance #ust #airdrop #lunacoin #bitcoin #terraclassicceek vr coin,ceek vr,ceek coin,ceek vr coin analiz,ceek vr coin geleceği,ceek vr coin son dakika,ceek vr binance ne zaman çıkacak,ceek vr coin binance ne zaman çıkacak,ceek vr coin yorum,ceek vr coin nedir,ceek vr coin binance,ceek vr arsa almak,ceek vr gözlük,ceek vr analiz,ceek vr arsa,ceek vr alınır mı,ceek vr coin hedef,ceek vr coin nasıl alınır czbinanceson dakika kriptokripto analizluna boğalunc boğa rallilunc analiz son dakika lunc grafik, 19 temmuz haberleri

source

Related Articles

5 Comments

  1. Videolarının hepsini izledim lunc de hacim çok düştü ve 0.00001in üstünde tutunamıyor
    0xAC57736e770b59450289CF71cfC1650C8A73c3d9

Back to top button