MOBOX - MBOX Token

MBOX COİN GELECEĞİ! BİNANCE DESTEKLİ METAVERSE PROJESİ! – Mobox Coin Analiz – Kripto Para

Follow Twitter
Join Our Reddit Channel
Follow YouTube Channel


APENFT Airdrop
CoinBase NFT Airdrop


Rate this post


Binance Akıllı Zinciri kullanan MOBOX, NFT’ler için çapraz zincir ve çapraz platform işlevselliğini birleştirerek gerçek NFT birlikte çalışabilirliğini gösteriyor. MOBOX Protokolü, en iyi yield farming ile DeFi’yi Gaming NFT’leri birleştiriyor ve ve ücretsiz bir oyun yaratıyor.APENFT Airdrop
CoinBase NFT Airdrop

Follow Twitter
Join Our Reddit Channel
Follow YouTube Channel

Mobox (MBOX) Nedir?
MBOX, Mobox platformunun yerel kripto para birimidir. Yapılan açıklamalara göre MBOX temelde şu işlevler için kullanılabiliyor:

NFT oyun platformu aracılığıyla işlemlerin işlenmesi.
Platform bonusları ve teşvikler için stake yapmak.
Kaynakların nasıl tahsis edildiğini belirlemek için yönetimde oy kullanmak.
MOBOX MOMO NFT’leri ise aşağıdaki özellikleri barındırıyor:

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
KEY’ler (BEP20 Token) kullanılarak kilit açma kör kutuları aracılığıyla basıldı
MBOX token’larını basmak için bir Akıllı Sözleşmeye dahil edildi.
MOBOX NFT Marketplace’te takas edilebilir.
MOBOX platformundaki tüm oyunlarda kullanılır.
Nadirliğe göre sıralanmıştır.
Bunlara ek olarak MOBOX’un kurucuları 2018’den beri Dapp alanındalar. Akıllı sözleşmeleri kodlama konusunda zengin bir deneyime sahip olan ekip, Dapp’lerinde 4 milyar doların üzerinde işlem gerçekleştirdi. MOBOX, uluslararası bir ekiple dünya çapında topluluklar yarattı. Önceki Dapp’leri, Binance Launchpad’de yer alan ilk oyun Dapp’ıydı.

Bunlara ek olarak MOBOX, kullanıcıları katılımları ve eğlenceleri için ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir platformdur.

MOBOX, MOBOX’un GameFi dediği şeyi oluşturmak için en iyi DeFi Yield farming ve Oyun NFT’lerini birleştiren devrim niteliğinde bir sisteme sahip olduklarını ifade ediyor. Ayrıca oyunun ücretsiz olması da dikkat çekiyor.

MOBOX, geleneksel oyuncular ve kripto meraklısı olmayan kullanıcılar için giriş engelini düşürmeyi amaçlamaktadır. Bu aynı zamanda MOBOX ekibinin kullanıcıyı göz önünde bulundurarak MOBOX APP’yi sıfırdan oluşturmasının nedenlerinden biridir.

MOBOX Platformuna Android ve iOS uygulamaları üzerinden de erişilebilmekte ve böylece hem mobil hem de masaüstü cihazlar aracılığıyla daha da erişilebilir hale getirilebilmektedir.

Öte yandan MOBOX Platformu, kullanıcıları MBOX yönetişim token’ı ile ödüllendiren DeFi YieldFarming, NFT Stake gibi hizmetleri de içeriyor.

MBOX Coin Yorum
Özellikle son zamanlarda oyun endüstrisi ile kripto para ekosisteminin iç içe girdiği düşünüldüğünde yatırımcıların MBOX’a olan ilgisi daha net anlaşılıyor. Platform hem oyun endüstrisi meraklılarını, hem DeFi ekosistemi meraklılarını hem de kripto para meraklılarını çekiyor.

Telegram: https://t.me/kriptobabasi

Twitter: https://twitter.com/milenyumtrader

İnstagram: https://www.instagram.com/milenyumtrader/

Kanala Abone Ol: https://bit.ly/3a5y8pc

Binance Üyelik (%20 İNDİRİMLİ): https://bit.ly/326Z1ok
Huobi Üyelik: (%30 İNDİRİMLİ): https://bit.ly/3wOZtWc

Kripto para piyasası hayatımıza çok hızlı bir giriş yaptı. Bizler bu yatırım olanaklarından zarar görmeden kazanç sağlamak dileği ile Bitcoin ve altcoinler için sağlıklı analizler yaparak riskimizi azaltma dileği ile teşekkür ederiz.

Önemli Not: Sayfamızdaki paylaşılan hiç bir analiz Alım Satım tavsiyesi niteliğinde olmayıp,
Kanalımızda kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Verilmemektedir.

Dikkat: Bu kanalda ve videolarda yapılan yorumlar görüşler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Dikkatiniz için teşekkür ederiz.

#altcoin​ #kriptopara​ #bitcoin​ #solana #solanaanaliz #solberry #solminter #solanasail #altcoinavı #altcoinanaliz #borsaanaliz #borsa #xrp #ada #bnb #btc #eth #doge #solana #bitcoin #binance #trx #holo #btt #win #dent #shiba #ada #xrp #dot #link #gem #sol #usdt #matic #luna #larix #fabric #solpad #solberry #solanacoins #coins #solminter #doge #shiba #btt #hot #holo #dent #win #teknikanaliz #analiz #altcoinsepeti #coin #kriptopara #altcoinanaliz #analiz #borsa #borsaanaliz #analizvideosu #bttcoin #vetcoin #vechain #bittorrent #hot #doge #eth #yatırım #kriptoparahaberleri #teknikanaliz #bttanaliz #hotanaliz #holoanaliz

TAGS: mbox coin,mobox coin,mbox,mbox coin nedir,mbox coin projesi,geleceği olan coinler,coin analiz,raca coin geleceği,enjin coin geleceği,shiba coin geleceği,mbox coin inceleme,mobox mbox coin binance launchpad,mbox binance,bittorrent coin geleceği,mana coin,mobox coin kazanç nasıl yapılır,gelecek coin,mbox coin binance,mobox binance,coin,mbox coin analiz,mobox coin price,mbox coin binance launchpool,coin önerileri,mobox coin binance,luna coin,

Hayalleriniz hayatlarınız olması dileği ile teşekkürler arkadaşlar…

source

Related Articles

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
RANDOM
RANDOM
1 month ago

3:50 tepeden alma dediğin yer 7 dolar 15 gördü …😁keskin bir in görün var

tolunay aksu
tolunay aksu
1 month ago

şuankı durum ne olur kardesım gırılır burdan

Huseyin Gun
Huseyin Gun
1 month ago

Düşük fiyata uzun vadeli neler ala bilirim abi

birol anık
birol anık
1 month ago

Ucan kağıdı söylüyorsun zaten uctu uyacağız kadar