okx okx
The Sandbox - Sand Token

Metaverse Coin Mana ve Sand'ın Geleceği !!

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Follow Telegram Channel

Join Daily Airdrop
Pillosophers NFT Airdrop

YouTube video


Metaverse Yıldızların’da Son Durum Ne? mana ve sand Teknik Analizi!

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Follow Telegram Channel

Pillosophers NFT Airdrop
Join Daily Airdrop

Bitcon’in son 1 haftada yükseliş yaşamasıyla beraber, en hızlı şekilde toparlayan metaverse kripto paraları, Bitcoin’in düşüşe geçmesiyle düşüş yaşasa dâhi, diğer kripto paralara nazaran en az zarar alanlar arasında yer alıyor.

Bitcoin’in bir dip seviyesi bulmasının ardından yükselişe geçmesiyle beraber büyük bir patlama yapabilecek olan Metaverse coinlerinin demir başları olan MANA ve sand’a gelin birlikte göz atalım:

sand Hâlâ Yükseliş Trendinde!
Bitcoin’in 69.000 dolar zirvesinin ardından başladığı bu düşüş serüveninde diğer kripto paralara nazaran en az yara alan sand, halen yükselen trendi bulunan nadir kripto paralar arasında yer alıyor.

Çoğu kripto paranın bir çok yükselen trendini kırdığı bu dönemde sand, halen yükseliş için doğru zamanı bekliyor. Göreceli Güç Endeksi indikatörüne baktığımız takdirde, geçen rallinin bir RSI, kırılması ardından geldiğini görmekteyiz.

Grafiğimizde’de detaylı bir şekilde belirttiğimiz gibi RSI kırılımı ardından sand bir akümülasyon evresine girdiğini görmekteyiz. Tekrar RSI’da bir kırılım yaşayan sand, akümülasyon evresine girmiş olabilir.

Akümülasyon evresinden çıkmasının ardından geçtiğimiz rallide yaptığı gibi bir yükseliş hareketi yapabilecek olan sand, böyle bir senaryo’nun gerçekleşmesi halinde ise, 30 dolar seviyelerine kadar yükselmesi beklenebilir.

MANA İçin Kritik Seviyeler Neler?
The Sandbox’a nazaran, daha çok yükselen trend ile düşen trend arasında sıkışmış olan MANA, yayın saati itibariyle 2.61 dolar seviyelerinde yer alıyor.

MANA’da RSI üzerinde bir kırılım gerçekleşmiş durumda.

Düşen trendi geçtiğimiz günlerde kıran MANA, Bitcoin’in satış yemesiyle birlikte tekrar trendin altına gerilemiş durumda.

Düşen trendini kırdıktan sonra yükselişe başlayabilecek olan MANA, Bitcoin’in aşağı yönlü hareket etmemesi büyük önem taşıyor. BTC yatay kalsa bile yükselebilecek olan MANA, BTC’nin izin vermesini bekliyor.

Kaynak : https://www.kriptopiyasasi.com/metaverse-yildizlarinda-son-durum-ne-mana-ve-sand-teknik-analizi/

Kanalımızda paylaşılan içerikler haber amaçlıdır kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!..

source

Related Articles

2 Comments

Back to top button