okx okx
SafeMoon Coin

SAFEMOON COİN NEDEN DÜŞÜYOR?

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Follow Telegram Channel

Join Daily Airdrop
Pillosophers NFT Airdrop

YouTube video


Coinmarketcap üzerinde en fazla izlenmeye alınan Safemoon coin için işler hep sıkıntılı ilerledi. Bu süreçte Bitcoin ve Alt coin düşüşleri işleri daha kötü yerlere getirdi. Bu videomuzda sizlere SAFEMOON COİN NEDEN DÜŞÜYOR? sorusuna cevap aradık.

Follow Twitter
Follow YouTube Channel
Follow Telegram Channel

Pillosophers NFT Airdrop
Join Daily Airdrop

Kripto Para Destek Platformu : http://kriptoadam.com
Telegram Link: https://bit.ly/3CGkjL1
Twitter : https://bit.ly/3IfudEA
instagram : https://bit.ly/34DktpF

#safemoon #safemoonv2 #inceleme

kripto plus,kripto adam,kripto analiz,kripto para,kripto para analiz,crypto adam,safemoon,v2,safemoon v2,safemoon analiz,safemoonv2,safemoon binance,safemoon inceleme,safemoon v2 nedir

source

11 Comments

 1. 😅😅😅SAFEMOON ilk hype coin kuruculari sadece reklamdan geciniyor bukadar ucacagini kendileri de inanmadi ilk cikis sayfasi Safmoon Safemars ucus bir sablon kullanarak piyasaya sürülen coinlerden FEG ayni sekilde meme olarak cikiyor sayfa hep ayni proje hepsi var cüzdan defi NFT Oyna kazan Web 2 Web 3 Dao MASHALLAH swap üretime gelince 0 alisda yüzde 10 kesiyorlar satarken yüzde 10 kesiyor milleti oyaliyip duruyorlar bir kac youtubere reklam parasi bir kac seviyesis bilgisayar teknikeri bukadar
  Shiba ayni sekil 12 Milyari bulmus daha neyin patlamasini bekliyor sun haci 200 TL yatirmisin daha nere cikis neyin pesinde sin kime git at yarisi Oyna bu Kripto pazarini Safemoon Shibacilar batirdi ückat isi bunlar la cogaldi dodru dürüst projeler ezildi Chainlink Elrond Ankr Theta Vechain Iota Algorand Bunlar Blockchainin ve bunlar gibileri temelidir Meme coinlere Milyar yatiriyorlar anladim gittim böyleleri kendine ve cevreye zarar gidin idiaa atyarisi oynayin

 2. Safemoon en güçlü komiteye sahip bir tokendıt. Projelerin gecikmesi yuzunde fiyatti düştü. Çünkü bazıları çıktı. Projeler geldikten sonra tekrar geri geleceklerdir :))) Blockchain, Kendi Borsası, kart, Safemoon Connect , NFT ve metaverse, web 3. Bunları yaptıktan sonra gidenler tekrar gelecektir.

 3. ben açıkçası söylediklerinize katılamadım. Safemoon özelinde bir karalama olduğunu hiç düşünmüyorum ve bu konuda bence insanları yanıltmayın. Bir şekilde medyatik olma yoluna giren coinler hakkında iyi veya kötü yazılıp çizilen çok şey olur. Örneğin HOT, REEF, SHIB vs.

  Safemoon kadar düşen başka bir coin zor bulursunuz. Bunu bir sebebe bağlamaya gerek yok. Tek sebebi, arkasında hiç birşey olmaması, bomboş bir coin olması ve bilerek şişirilip insanları kandırmak idi. Bunun gibi bir çok "ponzi" var. yok değil. safemoon da bunlardan biri idi. Şimdi bakıyorum ATH'sinden yüzde 90 ın üzerinde düşmüş, bu dakikadan sonra 1 yıl da beklesen, 2 yıl da beklesen çok farkedeceğini düşünmüyorum ileriye yönelik bir kazanç getirmesi hayal olan ürünlerden biridir.

  uzun vade olarak tutacaksak ETH ve BTC de ölümüne kalmak lazım. Onun dışında ekleyeceğin 3. ve 4. coinlere uzun vadede çok dikkat etmek lazım. Solana gibi, Awax gibi projelerin olan veya olabilecek ürünleri bulmaya çalışmak lazım. KOlay değil tabii ama gelecek vadeden Algo ve HBAR incelemeye değer diye düşünüyorum.

  ama safemoon bundan 2 yıl sonra şu anki seviyesinin bile çok altında olacağını, belki de yok olup gideceğini bile düşünüyorum.

  yatırım tavsiyesi değildir. gördüğüm ve düşüncelerimi açıklamaya çalıştım

 4. Selamlar kardeşim daha öncede yazdım görmedin sanırım bende bir miktar sefamoon var geto borsasından aldım ama satma işlemini yapamıyorum yardımdı olurmusun sana zahmet 🤲

Back to top button