Bitcoin - BTCChain - XCNPolygon - MATIC

Sandbox nowa współpraca! Czy Bitcoin spadnie? Czy Matic urośnie? Narzędzia on-chain data! Praca!

YouTube video


Dane on-chain + listingi
https://maxdata.app/dolacz?ref=julian_crypto

Telegram
https://t.me/maximus_tier1

Twitter
https://twitter.com/julian_crypto_

Czy Sandbox urośnie po tym newsie?, Czy prawo powinno tak działać? Czy kryptowaluty zostaną zakazane? Dlaczego MicroStrategy sprzedaje akcje? W co inwestuje Polygon? Czy AI może czytać w myślach? Czy Bitcoin urośnie, czy spadnie? Czy Ethereum merge wpłynie na cenę? Jakie były wzrosty na listingach kryptowalut?

🟢 Sandbox

Największy bank w Azji Południowo-Wschodniej wchodzi do Metaverse. DBS, ogłosił w piątek partnerstwo z The Sandbox, wirtualnym światem na blockchainie Ethereum, w którym gracze mogą budować i zarabiać.

🔴 Prawo

Mężczyzna, który przez wiele lat handlował Bitcoinami poza giełdowe, został skazany na więzienie. Departament Sprawiedliwości USA powiedział, że jego działania umożliwiły oszustowi popełnienie oszustwa, ponieważ nie zweryfikował czy źródło dochodu jego kontrahenta było legalne.

🟢 Kongresman USA

Kalifornijski kongresman Brad Sherman mówi, że darowizny od firm kryptograficznych na kampanie polityczne oznaczają, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby kryptowaluty zostały zbanowane w najbliższym czasie.

🟢 MicroStrategy

MicroStrategy rozważa zakup jeszcze większej ilości bitcoinów. Firma złożyła wniosek do SEC o sprzedaż akcji klasy A do 500 milionów dolarów, za które najprawdopodobniej zakupi BTC.

🟢 Polygon

W nadchodzących miesiącach Polygon powiększy swoją siłę roboczą o 40%. Polygon ma obecnie około 500 pełnoetatowych pracowników, którzy pracują z odległych lokalizacji.

⚪️ AI

Naukowcy odkryli, że sztuczna inteligencja potrafi dekodować słowa i zdania z aktywności mózgu z zaskakującą — ale wciąż ograniczoną — dokładnością. Według badania, wykorzystując tylko kilka sekund danych o aktywności mózgu, sztuczna inteligencja odgaduje, co usłyszała dana osoba. Wymienia poprawną odpowiedź w swoich 10 najlepszych możliwościach w 73 procentach przypadków.

👉 Analiza on-chain
👉 Analiza techniczna
👉 Analiza fundamentalna

👉 Rezerwa Bitcoinów
👉 Rezerwa stablecoinów
👉 Stopy procentowe
👉 Dane on-chain
👉 Wieloryby

✅ Polecane giełdy i narzędzia

TradingView
https://www.tradingview.com/?aff_id=108381

Binance
https://accounts.binance.com/en/register?ref=80736937

KuCoin
https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=rJMG3HY

Ascendex
https://m.ascendex.com/register?inviteCode=0XU6QFPV

Gate.io
https://www.gate.io/signup/3403510

Huobi
https://www.huobi.ge/en-us/topic/double-reward/?invite_code=uzde3223&t=1636706618786

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

13 Comments

  1. Mam pytanie do szanownych grupowiczow. Otrzymałem 1900 Ustc na Coinbase wallet. Portfel nie pokazuje aktualnej wartości. Nie mogę tez przesłać tych ustc na żaden z portfeli giełdowych wyskakuje powiadomienie ze adres nie istnieje lub jest prywatny. Ma ktoś z Was wiedzę o co chodzi? Będę wdzięczny za pomoc.

  2. Dobra Julian nie podniecaj się wzrostami polistyngowymi 80%to jak by normalne. Lepiej powiedz jakie trendy będą w jakie alty wchodzić it'd

  3. Sprzedałem dzisiaj 75% kapitału eth. Zostawiłem drobnicę gdyby coś się zadziało ale też chyba sprzedam, zysk i tak 100%

Back to top button