Kusama - KSMTerra - LUNAUniswap - UNI

TERRA LUNA CEO'su Kırmızı Bülten İddialarına Cevap Verdi! – EthereumPoW (ETHW) Büyüyor! – KSM – UNI

YouTube video


TERRA CEO’su kırmızı bülten iddialarına ne cevap verrdi? Do Kwon ne yanıt verdi? ETHW’de neler oluyor? Bitcoin’de son durum nedir? LUNC rallisi devam edecek mi? Genel olarak kripto para piyasasında bizleri neler bekliyor? gibi sorulara cevap arıyoruz.

00:00 Giriş
01:08 Fiyatlar
06:39 Do Kwon Kırmızı Bülten
07:19 ETHW
08:23 ATOM 2.0
10:22 LUNC Yakma Mekanizması
11:11 ATOM Coin Grafik
12:03 BTC Grafik
13:34 ETH Coin Grafik
15:08 KSM Coin Grafik
15:59 ROSE Coin Grafik
16:34 UNI Coin Grafik

Kaynak

https://tr.beincrypto.com/ethereumpow-ethw-coin-hareketli-yeni-duyuru-yeni-listeleme/

#luna #lunc #ethw

Kanalımızda #Bitcoin (#BTC) ve #Ethereum (#ETH) başta olmak üzere #ripple (#xrp), #cardano (#ada), #dogecoin (#doge), #shibainu (#shib) ve #avalanche (#avax) gibi #altcoin piyasasının önemli projeleri hakkında yorum ve analizlerimize yer veriyoruz.

#kriptoparahaberleri, #bitcoinanaliz, #web3, #NFT ve #metaverse dünyası hakkında konusunda deneyim sahibi ekibimiz tarafından oluşturulan videolar ile #blokzincir ve #kriptopara piyasası hakkındaki bilgilerinizi genişletebilirsiniz.

#bitcoincanlı piyasa analizleri, #bitcoinsondurum, #BTC grafikleri, #bitcoinmadenciliği ve #ethereummadenciliği gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak için sitemizde bulunan Kripto Para Okulu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

#Bitcoin, #kriptoparalar, #blockchain hakkındaki en güncel, tarafsız ve şeffaf haberleri takip etmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://tr.beincrypto.com/

Tecrübeli analistlerimizden teknik ve temel analiz isteğinde bulunmak, en son haberleri ve en popüler blockchain projelerini tartışmak, premium grubumuzda yer almak için Telegram grubumuza bekleriz.

https://t.me/BiCTRTradingGroup

Kripto para dünyası hakkında en son haberleri en hızlı şekilde paylaştığımız, çekilişler, sesli sohbet ve canlı yayın gibi etkinlikler yaptığımız Twitter hesabımızı mutlaka takip edin!

https://twitter.com/BeInCryptoTR

İş birliği ve reklam teklifleriniz için e-posta adresimiz:

turkey@beincrypto.com

BeInCrypto 2018 Eylül ayında kurulmuş olan; finans, kriptopara teknolojileri, internet ve benzer konular üstünde yoğunlaşan bir haber sitesidir. Web sitemizin ana hedefi; etiketlenmemiş sponsorlu içeriklerin, samimi olmayan ve para karşılığında yazılmış haberlerin ve dürüstlükten uzak habercilik anlayışının bulunduğu bu sektöre şeffaflık getirmektir.

Sorumluluk Reddi

Sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

3 Comments

Back to top button