BinanceTerra - LUNATerra Luna Classic - LUNC

Terra Luna Classic Binance Yakım Haberi/ Lunc Coin Topluluk Heyecanlı !/ Lunc Geleceği 2022

YouTube video


Lunc coin
Binance, Terra Classic (LUNC) token’larının yakımına ilişkin açıklama yaptı. LUNC için oldukça kritik olan yakım detayları ise topluluğu heyecalandırdı. İşte detaylar.
Lunc yakım haberi
Önde gelen kripto para borsası Binance, LUNC yakımlarını daha düzenli hale getireceğini duyurdu. Bu durum LUNC yakımına düzenli olarak destek vereceği anlamına geliyor. Binance, Terra Classic spot ve marj çiftlerindeki ücretleri de yaktı. Bu ücretler Ekim ayında 13.712 milyar LUNC olarak kaydedildi.
Lunc coin haberleri
Terra Classic topluluğu da aynı dönemde gücünü gösterdi. Topluluk 26.361 milyar LUNC token yaktığını duyurdu. Bu yakımlar Allnodes, LUNC DAO’nun da dahil olduğu doğrulayıcılarda tarafından geldi. Allnodes yalnızca bugün 26 milyonun üzerinde yakım gerçekleştirdi.

Binance, LUNC Yakımını Düzenli Hale Getirdi
Lunc coin son dakika analiz
Haftalık yakma mekanizmasının beşinci döneminde 1,26 milyar yakımdan sonra mekanizma değiştirildi. Binance, aylık bazda LUNC yakacağını duyurdu. Bu nedenle Binance, 1 Aralık’ta 30 Ekim-29 Kasım tarihleri ​​arasında spot ve marj ticaret çiftlerinde alım satım ücretlerini yakacak.
Lunc coin yorum
Binance, her ayın ilk gününde önceki ayın Terra Classic ticaret çiftlerindeki toplam işlem ücretlerini hesaplayacak. Sonraki on-chain yakma işlemleri ve aylık rapor, bir sonraki gün güncellenecektir.

Binance ilk 31 Ekimde 5,5 milyar yakım yaptı. İkinci yakımda ise 1,26 LUNC yakarak topluluğu heyecanlandırdı. Nitekim sürekli değişen blockchain kuralları ve düşük ticaret hacmi fiyatı kötü etkiledi. Sonuç olarak token fiyatı düşüş kaydetti.
Lunch coin
Topluluk, vergi yakma oranını etkin bir şekilde %1.2’den %0.2’ye düşüren 5234 Teklifini kabul etti. Terra Rebels, yeni doğrulayıcılar için teklifleri açıkladıktan ve Terra Classic blockchain’de faydayı artırdıktan sonra, Terra Classic doğrulayıcıları da arttı.

Terra Rebels’ın baş geliştiricilerinden Edward Kim tarafından yönetilen Terra Hibe Programını kurmak için Öneri 8813’ü de kabul etti. Program, programı çalıştırmak için 1,6 milyon USTC alacak.

Binance ve topluluk cephesinden gelen haberler ise sonuç olarak token fiyatını arttırabilecek mi bunu zaman gösterecek.
lunc coin,lunc coin analiz,lunc coin son dakika,lunc coin son durum,lunc coin hedef fiyat,lunc coin son dakika analiz,lunc coin son dakika haberleri,lunc coin son dakika haberleri 2022,lunc coin analiz 2022,lunc coin yakım,terra luna classic,lunc yakım haberi,lunc haber,lunc coin haberleri,lunc coin yakımı ne zaman,lunc coin yorum,lunc coin yükselir mi,lunch coin son dakika,lunc son dakika haber,lunc son dakika,terra luna classic binance,lunc son durum,lunc coi̇n haber,lunc grafik,lunccoin analiz,lunccoin yorum lunc yakim,lunc coin,lunc yakım haberi,lunc haber,lunc coin analiz,lunc yakım,lunc son dakika haber,lunc token,terra classic,lunc son dakika,luna classic,terra lunc,lunc coin son dakika,lunc inu haber,lunc coin haber,lunc 1 dolar olurmu,lunc trilyon yakımı,lunc önemli haber, lunc haber,lunc coin,lunc yorum,lunc coin haber,lunc coin son dakika haberleri,lunc coin geleceği,lunc son haber,lunc coin yakım,lunc coin haberleri,lunc geleceği,terra classic,lunc coin son dakika haberleri 2022,lunc coin yakımı ne zaman,binance lunc yakımı,terra luna classic fiyat,lunc coin hedef fiyat,lunc coin analiz 2022

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

Back to top button