Terra - LUNATerra Luna Classic - LUNC

Terra Luna Classic Pump Geliyor mu? /Lunc Coin %154'lük Artış Geldi /Lunc Geleceği

YouTube video


Lunc haber
Son üç ayda, altcoin LUNC’in değeri %273 artarak 0.00007391 dolardan 0.002756 dolara yükseldi. Son 24 saat içinde, kripto para birimi yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ettiği için LUNC %25 değer kazandı.

Lunc coin yorum
Altcoin kazanımlarının büyük bir kısmını koruyor ve şu anda 0.002587 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu fiyat artışıyla birlikte altcoin işlem hacmi de son 24 saatte 573.2 milyon doları temsil eden %164’lük büyük bir artış kaydetti.
Lunc son haber
Bu ralli, son zamanlardaki düşük işlem hacmi göz önüne alındığında, token’dan olumlu fiyat hareketi beklemeyen birçok kişiyi şaşırtabilir.
Terra classic
Terra Classic bu yılın başlarındaki büyük çöküşünden sonra topluluk liderliğindeki bir proje haline geldi. Topluluk üyeleri, bir dizi inisiyatif sunarak LUNC’nin değerini canlandırmanın yollarını arıyorlar.
Daha önce bildirdiğimiz üzere ana plan Terra Classic’in toplam arzını azaltmak. Bunu yapmak için ağ, LUNC yakım etkinliklerini yanı sıra stake etmeyi yeniden başlattı.
Lunc geleceği
İlk başta, tüm LUNC on-chain işlemleri için %1.2 vergi yakım ücreti uygulandı. Bu sayede çok sayıda LUNC dolaşımdan kaldırıldı. Sonrasında ise kripto para birimi için işlem hacmi muazzam bir şekilde düştü ve topluluğun vergi yakım oranını %0.2’ye düşürmesini sağladı. Birden fazla kripto para borsası, altcoin LUNC’yi yakmaya yardımcı olmak için teklifi platformlarında uyguladı. İlginç bir şekilde Binance, token’ın alım satım faaliyetlerinden elde edilen ücretleri yakmak için bir mekanizma uygulayarak LUNC yakımlarını daha yüksek seviyelere çıkardı.

Lunc önemli
Ayrıca, Terra Classic’in yeniden canlandırılmasına odaklanan bağımsız bir geliştirme grubu olan Terra Rebels, ağın Cosmos Birlikte Çalışabilir olma yolunda olduğunu duyurdu. Bu özellik, önümüzdeki ay yayınlanması planlanan Terra Classic v23 güncellemesinde sunulacak. Bu gelişmeler, LUNC’nin değerini daha yüksek seviyelere taşımaya devam etti.

Diğer gelişmeler arasında, aşırı Terra Luna Classic (LUNC) arzının azaltılması, TerraClassicUSD’nin (USTC) yeniden dolara sabitlemeye çalışılması yer alıyor.
lunc haber,lunc coin,terra luna classic,lunc coin analiz,lunc son durum,lunc coin son dakika,lunc son dakika,lunc coin teknik analiz,lunc son dakika haber,do kwon haber,lunc coin yorum,lunc yorum,do kwon tutuklama,terra classic,lunc coin son durum,lunc coi̇n haber,lunccoin analiz,lunccoin yorum,lunc grafik,lunc coin son dakika haberleri,lunc coin son dakika analiz,lunc son haber,lunc coin geleceği,lunc inceleme,lunc coin haberleri,lunc coin yükselir mi,lunc geleceği,lunc coin son dakika haberleri 2022,luna classic lunc son durum yön neresi hedef analiz yorum,lunc önemli haber

source

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanIndonesianItalianJapanesePortugueseRussianSpanishTurkish

Related Articles

2 Comments

Back to top button