Dash - DASH

VOICE by LiteN1ng (1 coin) [Easy Demon] — Geometry Dash (Weekly Demon 279)

YouTube video


Foreign Thank you foreign [Applause] foreign

「 COIN GUIDE 」
[1. COIN] └ Remember the code “2456” — 31% (0:27)
└ Alternative path — 48% (0:39)
└ Key — 50% (0:41)
└ Skip blue Orb — 86% (1:06)
└ Enter the code “2456” — 89% (1:07)
└ Coin — 91% (1:09)
─────────────────────────────────────────────────────────
「 DESCRIPTION 」

Voice. Hlas. Tentokrát však není v mé hlavě, ale na mé obrazovce, pro změnu. “It is now safe to turn off your computer.” je hláška z Windowsů, kterou si dobře pamatuji z dětství. V podstatě se jednalo o zprávu, která po vypnutí počítače dávala najevo, že je systém plně ukončen a vy tak můžete bezpečně odpojit napájení, ručně. Dnes už je automatické softwarové vypnutí samozřejmostí, tehdy to však byla speciální funkce, kterou podporoval pouze lepší hardware. Zkrátka jiná doba. Dnes už se z touto hláškou prakticky nesetkáte, ale vsadil bych se, že i moderní Windows tuto funkci podporuje dodnes. 🙂

Na pohodičku level. Pěkný styl, moderní vzhled a hřejivé barvy. Neskutečně se mi líbí část na 48% s vrstveným pixelovým pozadím, které vytváří hloubkový efekt.

Gameplay by mohl být trošičku lepší, ale nic hrozného. Obsahuje fake prvky, slepé cesty a hlavně timing. Spousty timingu. Problém jsem s ním však neměl, jediná opravu “těžká” část je Spider sekce na 46%, pokud se rozhodnete jít pro jediný Coin v této úrovni. Musíte zde sebrat klíč, pro který je třeba vybočit z obvyklé trasy, což vyžaduje rychlost a přesnost. Na konci poté musíte zadat kód 2456, který můžete vidět na 31%. Není nijak náhodný, pokaždé je to tohle stejné číslo. Tento kód potom musíte zadat u konce. Asi mi něco uniklo, ale tohle je teď nějaký nový trend? Zadávání číslic do někdy skoro absurdních mechanik? Že bych byl nějaký fanoušek této mechaniky, to skutečně říct nemohu. Alespoň to není vyžadované pro dokončení levelu, na rozdíl od nedávného Weekly Broken Roulette, ve kterém to bylo povinné a číselná kombinace byla navíc ještě náhodná.

Nejhorší fail samozřejmě jako vždy u konce, tentokrát to bylo až na 97%, protože jsem špatně načasovat skok s Robotem. Ale to bych nebyl já, kdyby se mi něco podobného pokaždé nestalo, že? Navíc mám pocit, že jsem ten konec malinko podvedl. Autor očividně chtěl, abych použil oba orby na 98% a riskoval tím další fail, ale dá se to jednoduše proskočit, což jsem taky udělal.

A ještě něco: To “prasknutí” v audiu na začátku úrovně není chyba mého videa. Takhle už to znělo přímo ve hře. Nevím, jestli je to normální, nebo se mi rozbila nějaká další věc, ale ani bych se tomu už vůbec nedivil.

─────────────────────────────────────────────────────────
「 LEVEL DETAILS 」

Level ID: 88350599

Recorded Version: 4
Total Attempts: +-85 (I forgot to take a screenshot)

Music: underscore8298 — Submerge
└ Song ID: 1184472
└ Source: https://www.newgrounds.com/audio/listen/1184472
─────────────────────────────────────────────────────────
0:00 — Worst Fail
0:04 — Successful Attempt
1:32 — Outro
#geometrydash #weeklydemon

source

Related Articles

4 Comments

  1. Hele spousta hráčů mačká ty orby na konci .. zbytečně pak mají případný 97% fail . Stačí jednoduše mistnout ty orby 😉

  2. Ah a medium disguised as easy. But fr, people who were new to GD won’t beat this in practice mode because it can be confusing and the timing is required

  3. This level looks like the creator took a challenge to use just a specific set of colors, because those are the only colors you see in the level, and it even shows the color palette he used at the very end.

    (by the way, watch out for the new weekly. It's a hard demon in difficulty and has a somewhat difficult 3rd coin [it's memory based]. The new weekly demon is Dark Dungeon by Ardolf)

Back to top button